Hava Taşımacılığı

Dünyanın her yerine hızlı hava taşımacılığı

Hava Taşımacılığı: Vakit Nakittir.

Zamanın önemli olduğu durumlarda, kapıdan kapıya güvenli gönderi yapmak için, hava nakliye, en doğru gönderim şeklidir. Yüklerinizi, dünya geneliye yayılış acente ağlarımız ile en hızlı ve en ekonomik seçeneklerle tam zamanında ulaştırıyoruz. Çakır shipping zamana duyarlı nakliye ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir hava kargo ileticisidir.

Çakır Shipping, zaman ve maliyet kavramlarının çok değerli olduğu havayolu taşımacılığında sektörün önde gelen lojistik sağlayıcılarındandır.

Çakır Shipping‘in küresel lojistik ağı, fiyatlandırma, hizmet sözleşmeleri, izleme, gümrükleme ve teslimatta kesintisiz bir süreç sağlar. Bölgesel ve küresel hava kargo araçlarıyla geniş bir hizmet kapsamı sunar. Kaliteli ve sorunsuz bir sunmak önceliğimizdir. Hava taşımacılığınız için en iyi nakliye çözümünü sağlamak Çakır Shipping ile ortak olun.

Çakır shipping, ihtiyacınıza uygun seçilmiş havyolu şirketi anlaşmaları ile tedarik sürecinizi kolaylaştırarak müşterilerine özel ve etkin çözümler sunmaktadır.

Düşük maliyetler
Limandan kapıya / kapıdan kapıya
Düzenli konsolidasyon
Depolama ve Gümrükleme
Full veya kısmi uçak kiralama
İç nakliye
Bozulabilir ve ısı kontrollü taşıma