ÇAKIR SHIPPING

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

İthalat, ihracat ve lojistik çözümlerinde sizi, rakiplerinizin bir adım önüne taşır.

Yeni Nesil Taşımacılık, Lojistik, Gümrükleme

Uluslararası dünya standartlarında hızlı ve çağdaş bir hizmet verebilmek için 2003 yılında faaliyete geçtik. İstanbul, Zonguldak, Ereğli, Bartın, Kocaeli, Derince, Gebze, Gemlik ve Edirne de aktif halde, yakında ise faaliyete geçecek Mersin ve İzmir ofisleri ile bugün ki sağlam yapıya ulaştırmış olduk. Çakır Shipping diğer ortak şirketimiz Ulaş Gümrükleme ile   dış ticaret kapsamında her türlü ihracat ,ithalat, lojistik, tahmil tahliye, serbest bölge işleri, antrepo işlemleri, uluslararsı deniz yolu taşımacılığı, karayolu nakliyesi ve acentalık hizmetleri ile dış ticaretin her aşamasında bulunan ve dış ticaret sektörüne yön veren, uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikte ki kadrosu ile taşımacılık ve gümrükleme sektöründe saygın bir konuma ulaşmıştır.

 

Kapıdan Kapıya Taşımacılık

Uluslararası denizyolu taşımacılığı, kara nakliyesi, gümrükleme, tahmil-tahliye, depolama, acentalık hizmetleri ile birlikte alternatif rekabet şartları sunarak dünyanın öbür ucu dahi olsa kapıdan alıp kapıya teslim ediyoruz. Türkiyede bu hizmetleri sağlayabilen tek firma olmanın haklı gurunu yaşıyoruz.

Yenilikçi

Hızlı değişen dünyada bilim ve teknolojiden faydalanarak hızla değişen pazarın ihtiyaçlarını karşılayan hızlı ve özel çözümler üretiyoruz.

Profesyonel Ekip

Çakır Shipping, gelişmekte olan küresel dış ticaret hacmine cevap verebilecek bilgi, teknoloji, tecrübeye ve profesyonel yönetim anlayışına sahibiz.

Sürdürülebilirlik

Ekonomik, toplumsal ve çevre alanından daima insana ve doğaya saygılı değerler üreterek, dünyayı ve insanı ön plana koyan bir yönetim anlayışına sahibiz.

Yasal ve Etik Kurallara Bağlı

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mahremiyetine saygı göstermek ve kişisel verilerini korumak için global kişisel veri güvenliği politikaları geliştiriyor ve uyguluyoruz.