Yüksek ve Ağır YÜK TAŞIMACILIĞI

Uzmanlık, güvenlik ve verimlilik bir arada...

Ağır yüklerinizi en etkin şekilde taşıyoruz.

Standart taşıma ve kargo yöntemleriyle taşınamayan anormal boyutlardaki yüklerinizi, konusunda uzman personel ile taşırız. Taşıma esnasında ortaya çıkabilecek sorunlara anında çözüm üreten, sıfır hata politikasıyla çalışan, sorumluluk sahibi deneyimli bir ekibe sahibiz. 

Çakır Shipping, lojistik ve nakliye konusunda gerekli tüm yasal şartları yerine getirerek güvenli bir taşımacılık gerçekleştirir.

Teknoloji destekli ekipmanlarımızla köprü tavan kiriş vinci taşımacılığından iş makinesi ve proje taşımacılığına kadar tüm ağır nakliyat gerektiren işlerinizi sigortalı olarak, araç takip sistemi ile gerçekleştiriyoruz. 

 

Özel yol analizi ve mühendislik

Ağır yük taşımacılığı veya yol analizi ve mühendislik çalışmalarını özel ekipman ve (Low Bed) araçlar ile yaparak gabari dışı taşımaları gerçekleştirir.

Multimodal taşımacılık

Çakır Shipping, ağır taşımalarda lashing, vinç kiralama, yol analizi, eskort ve depolama hizmetleri vererek multimodal taşımalar gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi ve uluslararası ağır yük taşıma

Çakır Shipping, ulusal ve uluslararası yük taşımacılığıyla, yüklerinizin çıkış noktasından varış yerine kadar, tüm karmaşık prosedürler yerine getirilerek en zorlu görevlerde bile üstesinden gelir.

Planlı ve güvenli taşımacılık

Fizibilite çalışmaları, ulaşım yollarının belirlenmesi, taşıma ekipmanının belirlenmesi, yol ve hava koşulları, kurulum ve yükleme pozisyonları işlemlerle planlı bir çalışma yürütülür.